VILNIUSKAUNASKLAIPĖDA
 
TitulinisAtsiliepimaiPartneriaiNaudingos nuorodosApie mus

LITiNTERP svečių namai. Pas mus gera ilsėtis... pas mus norisi grįžti....

 

Aprašymas
Paslaugos
Kambariai
Galerija
Taisyklės
Kontaktai
Istorija
Paklausimas
Kaip rasti


apie mus

LITiNTERP įmonių grupė veiklą pradėjo gūdžiais 1993 metais, kai į Vilnių atvykę jauni belgų verslininkai bandė čia pradėti savo veiklą. Pirma problema, su kuria jie susidūrė – kaip susišnekėti su daugiausia tik lietuvių ir rusų kalbą mokančiais valdininkais. Teko ieškotis vertėjų... Taip gimė įmonė LITiNTERP – Lithuanian Interpreters (Lietuvos vertėjai).
Žinoma, vienintelė vieta, kur tuo metu galėjo apsistoti į Lietuvą atvykę keliautojai, buvo senieji tarybiniai, betoniniai turistų getai: „INTURIST“ viešbučiai. Trumpai pasvarsčius, buvo nutarta pasiūlyti turistams alternatyvą: apsistoti maloniose lietuvių šeimose ir leisti svečiams kuo „autentiškiau“ pajusti lietuvišką dvasią  bei suteikti daug patogesnes ir draugiškesnes sąlygas.
Vėliau svečiams pasiūlėme ir automobilių nuomos paslaugas, kad jie galėtų pamatyti ne tik sostinę, bet ir kitus gražiausius Lietuvos kampelius.

Taigi LITiNTERP jau daugiau kaip 17 metų keliautojams iš viso pasaulio ir Lietuvos siūlo nebrangią nakvynę su pusryčiais pagrindiniuose Lietuvos miestuose, – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, taip pat Trakuose ir Neringoje.    

Kurį laiką organizavę „Nakvynės su pusryčiais“ apgyvendinimo paslaugas vietos gyventojų šeimose 1996 metais įsigijome pirmas patalpas Bernardinų gatvėje. Tai buvo nedidelis 36 m2 butukas 18 a. name, kuriame įrengėme pirmuosius du „savo“ kambarius. Nuo jų ir prasidėjo LITiNTERP svečių namų istorija...

Šiuo metu LITiNTERP sudaro trijų nedidelių svečių namų tinklas. Visiems svečių namams Valstybinis turizmo departamentas yra suteikęs 2 žvaigždučių klasę (maksimalus svečių namų įvertinimas – 4 žvaigždutės).

LITiNTERP biurų personalas – visada draugiškas ir paslaugus. Mes stengiamės ne tik apgyvendinti klientus, bet ir suteikti svečiams visą pageidaujamą informaciją apie savo miestą, jo istoriją, lankytinas vietas, transportą. Tai pastebėjo ir daugelis Tarptautinių kelionių gidų (Lonel Planet, Petit Fute ir kiti), todėl rašydami apie Lietuvą LITiNTERP pamini ne tik kaip svečių namus, bet ir kaip informacinius centrus.
Mes didžiuojamės 1999 m. mūsų svečių namams suteiktu „Lonel Planet rekomenduoja“ pažymėjimu. 2008 metais „Petit Fute rekomenduoja“ pažymėjimą  LITiNTERP svečių namams Vilniuje suteikė ir prancūzų kalba spausdinamas kelionių gidas LE PETIT FUTE.

UAB „Kamava“ savo veiklą pradėjo 1994 m. Klaipėdoje. Ilgą laiką įmonė teikė vertimų, nakvynės ir automobilių nuomos paslaugas Klaipėdos mieste. 2004 m. nusprendus reorganizuoti LITiNTERP įmonių grupę: UAB „Kamavai“ buvo perduotas LITiNTERP svečių namų Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune valdymas. Įmonė perregistruota Vilniuje.

Nuo 2008 m. UAB „Kamava“ valdomi 2 žvaigždučių LITiNTERP svečių namai yra LVRA (Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos) nariai.

 

     
Home
 FOTOGALERIJA TAISYKLĖS PAKLAUSIMAS

Accommodations worldwide

Vilniaus svetingumas 2012