Neturiu net kuo skustis! Ir švaru, ir pigu ir pats centras. Tris viename. Astraliux, Lietuva, 2014-04

SVEČIŲ NAMŲ REZERVACIJA

Kaip rasti

TAKSI
Iš oro uosto mūsų svečių namus lengviausia pasiekti su taksi. Tai užtruks apie 15 – 25 minučių (priklausomai nuo transporto intensyvumo) ir turėtų kainuoti apie 12-15€.

AUTOBUSU
Nebrangus ir geras būdas nuvykti iš oro uosto į Litinterp Vilnius svečių namus yra senamiesčio mikroautobusas  Nr.88. Stotelėje priešais oro uostą sėskite į mikroautobusą ir važiuokite iki Vinco Kudirkos aikštės (tai bus trečia stotelė).
Išlipus reikėtų eiti Gedimino prospektu link Katedros, kirsti Katedros aikštę ir įsukti į Pilies gatvę. Pilies gatve paėjus 20 metrų iškart už vyninės „Decantus“ reikia pasukti į kairę, į Bernardinų gatvę. Tada eikite gatvele apie 100 metrų kol dešinėje pusėje pamatysite LITiNTERP B&B svečių namų iškabą.

Mikroautobusas iš oro uosto išvyksta apie 2-3 kartus per valandą ir iki „Vinco Kudirkos aikštės“ stotelės atvažiuoja per 20-25 minutes. Vienkartinį bilietą galima nusipirkti iš mikroautobuso vairuotojo. Jis kainuoja 1€.

Kitas būdas oro uoste sėsti į greitąjį 3G autobusą ir važiuoti 6 stoteles iki JUOZO TUMO VAIŽGANTO stotelės. Išlipę šioje stotelėje, eikite tiesiai Gedimino prospektu iki Katedros aikštės (apie 1.2 km). Kai kirsite Katedros aikštę, pasukite į dešinę, į Pilies gatvę ir paeikite 20 metrų. Tada pasukite į pirmąją gatvelę, kuri bus kairėje (Bernardinų gatvė) ir eikite tiesiai, kol pamatysite LITiNTERP svečių namų iškabą.

Arba oro uoste galite sėsti į greitąjį 3G autobusą ir važiuoti 7 stoteles iki ŽALIOJO TILTO stotelės. Išlipę turėsite pereiti gatvę bei sėsti į 10 autobusą ir važiuoti 4 stoteles iki DAILĖS AKADEMIJOS stotelės. Išlipę paeikite teisiai iki šv. Onos bažnyčios ir pasukite į dešinę. Eikite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite LITiNTERP svečių namų iškabą.

Visų autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai (čia).

Vienkartinio bilieto kaina perkant autobuse – 1€.

PĖSČIOMIS
Atstumas nuo geležinkelio stoties iki LITiNTERP svečių namų yra apie 2 km. Jei nesate labai pavargę ir norite pasigrožėti Senamiesčiu tai galite tiesiog eiti pėsčiomis. Išlipus iš traukinio, reikėtų eiti tiesiai esančia STOTIES gatve. Eikite STOTIES gatve, po to SODŲ gatve. Kai prieisite gatvių išsišakojimą – eikite kairėje esančia GĖLIŲ gatve. Tada pasukite į kairę, į PYLIMO gatvę, ir priėję šviesoforą pasukite į dešinę, į RŪDININKŲ gatvę ir eikite ja kol prieisite Vilniaus Rotušę. Apėję Rotušę eikite žemyn DIDŽIĄJA gatve, po to PILIES gatve ir PILIES gatvės gale, dešinėje, bus maža BERNARDINŲ gatvelė. Eikite BERNARDINŲ gatve apie 100 metrų, kol dešinėje pusėje pamatysite LITiNTERP B&B svečių namų iškabą.

TAKSI
Iš geležinkelio stoties galite važiuoti taksi. Tai užtruks apie 10 min. ir turėtų kainuoti apie 3-5€.

TROLEIBUSU / AUTOBUSU
Taip pat iš geležinkelio stoties galite važiuoti 2 troleibusu arba greituoju 1G autobusu. Jums reikės išlipti arba penktoje stotelėje jei važiuosit troleibusu / arba trečioje stotelėje jei važiuosite greituoju autobusu.  Stotelės pavadinimas „Vinco Kudirkos aikštė“.
Išlipę eikite tiesiai Gedimino prospektu iki Katedros aikštės (apie 0.4 km). Kai kirsite Katedros aikštę, pasukite į dešinę, į Pilies gatvę ir paeikite 50 metrų. Tada pasukite į pirmąją gatvelę, kuri bus kairėje (Bernardinų gatvė) ir eikite tiesiai, kol pamatysite LITiNTERP B&B svečių namų iškabą.

Visų autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai (čia).
Vienkartinio bilieto kaina perkant autobuse / troleibuse – 1€.

PĖSČIOMIS.
Atstumas nuo autobusų stoties iki LITiNTERP svečių namų yra apie 2 km. Jei nesate labai pavargę ir norite pasigrožėti Senamiesčiu tai galite tiesiog eiti pėsčiomis. Išlipus iš traukinio, reikėtų eiti tiesiai esančia STOTIES gatve. Eikite STOTIES gatve, po to SODŲ gatve. Kai prieisite gatvių išsišakojimą – eikite kairėje esančia GĖLIŲ gatve. Tada pasukite į kairę, į PYLIMO gatvę, ir priėję šviesoforą pasukite į dešinę, į RŪDININKŲ gatvę ir eikite ja kol prieisite Vilniaus Rotušę. Apėję Rotušę eikite žemyn DIDŽIĄJA gatve, po to PILIES gatve ir PILIES gatvės gale, dešinėje, bus maža BERNARDINŲ gatvelė. Eikite BERNARDINŲ gatve apie 100 metrų, kol dešinėje pusėje pamatysite LITiNTERP B&B svečių namų iškabą.

TAKSI
Iš autobusų stoties galite važiuoti taksi. Tai užtruks apie 10 min. ir turėtų kainuoti apie 3–5€.

TROLEIBUSU / AUTOBUSU
Taip pat iš autobusų stoties galite važiuoti 2 troleibusu arba greituoju 1G autobusu. Jums reikės išlipti arba penktoje stotelėje jei važiuosit troleibusu / arba trečioje stotelėje jei važiuosite greituoju autobusu.  Stotelės pavadinimas „Vinco Kudirkos aikštė“.

Išlipę eikite tiesiai Gedimino prospektu iki Katedros aikštės (apie 0.4 km). Kai kirsite Katedros aikštę, pasukite į dešinę, į Pilies gatvę ir paeikite 50 metrų. Tada pasukite į pirmąją gatvelę, kuri bus kairėje (Bernardinų gatvė) ir eikite tiesiai, kol pamatysite LITiNTERP B&B svečių namų iškabą.

Visų troleibusų ir autobusų tvarkaraščiai (čia). 
Vienkartinio bilieto kaina perkant troleibuse / autobuse – 1€.